H 100 SERUMU NEDİR?

H 100 Serumu cildin maruz kaldığı yaşlanma belirtilerine karşı anti-aging amaçlı uygulanan içeriğinde yoğun miktarda Hyaluronic Asit, Pro kolajen peptit, vitamin, mineral, amino asit ve yardımcı içerikler bulunan bir serumdur. H 100 Aşısı da denilen serum cildi hem nemlendirir hem de sıkılaştırır.

H 100 Serumu Nasıl Uygulanır?

H 100 Serumu yani Gençlik Serumu uygulanmadan önce cilt temizlenir.  Anestezik krem sürülür ve uygulama yapılacak deri içine küçük dozlar şeklinde verilir.
Kişinin cilt yapısına ve ihtiyaçlarına göre ne kadar uygulanacağı değişiklik gösteren H 100 serumunun seansı da değişiklik gösterir. Ciltte az kırışıklık ve elastikiyet kaybı varsa H 100 Serumu 2-3 haftada bir 2 seans uygulanır. Eğer kırışıklık ve elastikiyet kaybı fazlaysa aşı birkaç haftada 5 seansa kadar uygulanır.

H 100 Serumunun Yan Etkileri Nelerdir?

H 100 Aşısının içerisinde ödem çözücü özelliğe sahip etken madde bulunduğu için uygulama sonrasında yüzde çok fazla şişlik görülmez. Enjeksiyonun uygulandığı yerlerde hafif kızarıklık, morluk ve hafif şişlik görülebilir.

H 100 Serumu Gençlik Serumu Hangi Bölgelere Yaptırılır?

Yüz, boyun, dekolte, gıdı ve el üzerindeki bölgelere uygulanır. H 100 serumu eğer bu bölgelerde deri üzerinde herhangi bir rahatsızlık varsa bu durum geçene kadar işlem yaptırılmamalıdır.

H 100 Serumu Gençlik Aşısından Sonra?

H 100 Aşısı içerisinde bulunan hyalüronik asit ciltte nem oranı dengelenir ve cildin nem tutma kapasitesi de artar. Ciltte hasarlı dokular iyileşmeye başlar ve böylece deri altında hücre yenilenmesi de başlamış olur. Hyalüronik asit kaslara da etki ederek yüz ve dekolte bölgesinde olan sarkmaları da tedavi ederek cildin toparlanmasına yardımcı olur.

H 100 Serumunun Gençlik Serumunun Faydaları Nelerdir?

  • İçerisindeki maddeler ile ciltte meydana gelen kırışıklık ve sarkmaları giderir.
  • Cildin nem ihtiyacını karşılar ve elastikiyetini artırır.
  • Zarar görmüş cilt dokularını onarır.
  • Cildi sıkılaştırır ve kas dokusunu toparlar.
  • Cildin yaşlanma sürecini yavaşlatır.
  • Cildin renk tonunu eşitler, lekeleri ortadan kaldırır.
  • Deri sarkmalarını giderir.

H 100 Serumu Fiyatları 2022

H 100 Serumu Fiyatları 2022 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir