Hollywood Cilt Bakımı Nedir?

Hollywood Cilt Bakımı; yüz, boyun ve dekolte bölgesindeki cildin derinlemesine temizlenmesi, ölü hücrelerden arındırılması, beslenmesi ve nemlenmesini sağlar. Akne ve lekelerde de iyi sonuçların alınmasını sağlayan Hollywood cilt bakımı FDA onaylı cilt bakım cihazı ile yapılır.

Hollywood Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Klasik cilt bakımından farklı bir uygulama olan Hollywood cilt bakımı vortex adı verilen başlık ile cilde basınçlı püskürtme yapılır.  Ölü hücreler, siyah noktalar, yağ tabakası ciltten derinlemesine temizlenir. Mikro soyma işlemi tamamlandığında tıkalı olan gözeneklerde açılır.
Sonrasında cilde hyaluronik asit, antioksidan ve peptid içeriğine sahip solüsyon verilir. Böylece cilt beslenir ve nemlenir. Cildin üzerindeki lekeler ve kırışıklıklar ise özel serumla Led terapi sistemiyle giderilir. Akneye neden olan bakteriler mavi ışıkla, ince kırışıklıklar ise kırmızı ışıkla yok edilir. İşlem sonunda kolajen ve elastin lifleri uyarılır ve ciltte sıkılaşma sağlanır.

Hollywood Cilt Bakımının Faydaları Nelerdir?

  • Cildi derinlemesine temizleyerek toksinlerden arınmasını sağlar.
  • Ciltteki güneş lekeleri, ince çizgiler ve yağlanmayı ortadan kaldırır.
  • Cildin esnekliğini ve dayanıklılığını artırır.
  • Cildin eski formuna kavuşmasını sağlar.
  • Cildin nemini, mineral ve vitaminini kazanmasını sağlar.
  • Cilt gözeneklerini açar, siyah noktalardan arındırır.
  • Akneye neden olan sorunları ortadan kaldırır.

Hollywood Cilt Bakımı tek seansta bile gözle görülür bir değişim sağlar. Hatta öyle ki işlemden sonra makyaj yapma gereksinimi duyulmaz. Anti-aging bakım uygulaması olan cilt bakımı vakumlama yöntemiyle gerçekleşir. Herhangi bir iğneye gereksinim duymadan cildin alt tabakalarına kadar inerek ağrısız ve acısız yapılır. Vakumlama yaklaşık olarak 25-30 dakika sürer.
Hollywood Cilt Bakımı her türlü cilde kadın ve erkeklere her mevsim uygulanabilir. İşlem sonrasında pürüzsüz bir cilde kavuşulur. Her mevsim uygulanan Hollywood cilt bakımı birer hafta aralıklarla 4-6 seans olarak uygulanır. cildin etkilerini koruyabilmesi için ayda bir işlemin tekrarlanması önerilir.

Hollywood Cilt Bakımı Sonrasında Neler Yapılmalı?

  • Hollywood Cilt Bakımı sonrasında cildin bir gün süreyle yıkanmaması gerekir.
  • Yine bir gün boyunca cilde krem, losyon vb herhangi bir şey sürülmemelidir.
  • Uygulama yapıldıktan sonra kişinin sosyal yaşamına, işine dönmesinde sakınca olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir