Proyellow Damar Tedavisi NEDİR?

ProYellow Damar Tedavisi, lazer deri yüzeyine dağılmış ince kılcal damarları tedavi etmede uygulanan bir tür işlemdir. Yüzdeki kılcal damar genişlemeleri genellikle güneşli iklimlerde yaşayanlarda görülür. Proyellow Lazer uygulaması sonrası kalıcı herhangi bir yan etki görülmez ve iyileşme süreci kısa sürelidir. Ayrıca işlemden sonra oluşan kızarıklıklar bir hafta içerisinde kaybolur.

Proyellow Damar Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Kılcal damar içinden geçen kanda oksihemoglobin adlı madde bulunur. Proyellow Lazerde bu madde tetiklenerek ısınır, kanın aşırı ısınmasıyla zarar gören damarlarda zaman içerisinde kaybolur. Damarın genişliğine göre kan miktarı ve oksihemoglobin değişiklik gösterir. Lazer tedavisinde kalın damarlar ince damarlara göre daha çabuk etki gösterir.
Pro Yellow Damar tedavisinde tek seansta sonuç alınabileceği gibi birkaç seansta da alınabilir. Yüzdeki kılcal damar tedavisinde genelde seans aralıkları 3 hafta olmaktadır.

ProYellow Damar Tedavi Sonrasında Ne yapmalı?

  • ProYellow Damar tedavisi sonrasında mutlaka güneş kremi kullanılmalıdır.
  • Güneşin dik olduğu öğle saatlerinde dışarıya çıkılmamalıdır.
  • Dışarıya çıkıldığında şapka kullanıp gölgede kalmaya dikkat edilmelidir.

ProYellow Damar Tedavisinin Yan Etkileri Nelerdir? 

ProYellow Damar tedavisi sonrasında yüzde hafif kızarıklık ve hafif bir ödem olabilir. Bunlarda çok kısa süre içerisinde kaybolur.

ProYellow Damar Tedavisi Fiyatları 2022

ProYellow Damar Tedavisi Fiyatları 2022 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir