Kişiye Özel Cilt Bakımı

  • Kişiye özel cilt bakımı
  • Ücretsiz muayene
  • En güncel uygulamalar
  • Hasta bilgilendirme
ÜCRETSİZ BİLGİ TALEP FORMU
Bu Form ile Doç. Dr. İbrahim Aşkar'a estetik uygulamalar hakkında sorularınızı sorabilir ve danışabilirsiniz.
  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.

15-45 dakika

uygulama süresi

4 seans

uygulama tavsiyesi

gerektirmez

anestezi türü

aynı gün

işe dönüş süresi

-

Türkiye'de kalma süresi

0 +
estetik operasyon
Turkey Medical Health Tourism Istanbul
Health Tourism

CİLT BAKIMI NEDİR?

Cilt bakımı, cildin derinlemesine temizlenmesi ve kişinin cilt tipine uygun ürün ve maskelerin cilde uygulanmasıdır. Medikal cilt bakımında, cilt tipine uygun ürün, maske ve yöntemlerle cilt temizlenir, cildin nem ve yağ dengesi kurulur, gözenekler sıkılaştırılır ve yaşlılık karşıtı bakımda yapılır. Cilt temizliği ve bakımının devamlılığı sağlanması ve gözle görülür sonuçların alınması için rutin olarak her ay cilt bakımı yapılması önerilmektedir.
Süpersonik jet akımlarla hızlı, ağrısız, doğal bir medikal cilt bakım yöntemidir. Cildi derinlemesine arındıran, lenf drenajını yapan ve yenileyen bir teknolojidir. Cildi derinden güçlendiren bu tedavi hızlı iyileşme süresi ile uygulama yapılan alanda uzun süreli travma yaratmaz. Yan etkisi olmayan bu yöntemde ilk uygulama yapıldıktan itibaren ciltte, belirgin bir ton açılımı, daha şeffaf ışıltılı ve yumuşak bir görüntü elde edilir. BABY FACE BEAUTY KİMLERE UYGULANABİLİR? Normal cilt programlarından istedikleri sonucu alamamış olup geleneksel lazer tedavileriyle ilişkili bekleme süreleri için de elverişli durumda olmayan hastalar Fazla beklemeden daha parlak bir cilt tonuna kavuşmak ve cilt dokularını iyileştirmek isteyen hastalar Cilt hasarını önleyebilen uzun vadeli bir cilt bakımı programı arayışındaki hastalar Başka bir lazer ya da alternatif enerji tedavisine destek olacak bir tamamlayıcı tedavi programına ihtiyaç duyan hastalar
Mezoterapili Vakum Sistemi ile hem cilt temizleme hem cilt gençleştirme aynı seansta yapılmaktadır. Vakum teknolojisi ile yapılan cilt bakımında kızarıklık, kanama olmaz. Vakum ile temizlenen cilde aynı zamanda antiaging serum, vitamin, mineral ve koljen verilmektedir. Böylece, cilt temizlenirken cildi besleyici, onarıcı ve gençleştirici bakım da yapılmaktadır.
Bir anti-aging uygulaması olan led maske ,cildimizde meydana gelmiş solgun, mat görüntü, yorgunluk gibi birçok soruna çözüm olarak sunulmuştur. Cildin ihtiyacına göre belirlenen seans sayısı ve seans süresine göre uygulanmaktadır.

ESTETİK OPERASYONLAR HAKKINDA BİLGİ ALIN

estetik operasyonlara ait öncesi sonrası fotoğrafları görmek ve estetik ameliyat fiyatlarını öğrenmek için
hemen bize canlı destek hattımıza tıklayıp yazabilirsiniz.